Tag Archives: drejtesise

Ja bulevardi i prostitucionit shqiptar, vajza dibrane rrëfen sekretet e jetës në rrugë

Ja bulevardi i prostitucionit shqiptar, vajza dibrane rrëfen sekretet e jetës në rrugë

Shumëkush që mbrëmja e zë pranë sheshit “Skënderbej”, këto ditë ka parë se si çdo natë mblidhen “goca pune”. Shumica janë meshkuj të shndërruar në femra. Shesin trupin për klientë shqiptarë dhe të huaj, me “tarifa” që nisin nga 3 mijë lekë në makinë dhe 2 mijë më shumë në shtëpi. Rrëfimi i Serenës dhe prostitutave të tjera që kanë …

Read More »

Ja çfarë shkruajnë mediat serbe për ekstradimin e ‘Ballistit’ (Foto)

Auto Draft

Mediat serbe kanë raportuar për ekstradimin e mundshmes të Ismail Morinës – “Ballistit” nga Kroacia në Serbi Gazeta serbe “B92” i ka kushtuar sot një artikull lajmit për ekstradimin nga Kroacia në Serbi të Ismail Morinës, shqiptarit që ngriti dronin në Beograd. Media në fjalë raporton se Ministria e Drejtësisë i ka bërë me dije se “kërkesa për ekstradim mbërriti …

Read More »