Tag Archives: dyshohen

Dy djem këmbyen mijëra euro në mes të Tiranës, tronditet pronari kur mëson se ata…

Dy djem këmbyen mijëra euro në mes të Tiranës, tronditet pronari kur mëson se ata...

Dy persona, meshkuj, kanë arritur që sy për sy, t’ia hedhin bukur dhe pa kuptuar fare, një shtetasi me inicialet A.D, i cili ka një pikë këmbimi valutor në rrugën “Sami Frashri”, në kryeqytet. Ditën e premte, rreth orës 12:00, në mesditë, ata janë paraqitur në dyqanin e këmbimit valutor të këtij shtetasi, dhe kanë këmbyer një shumë të konsiderueshme …

Read More »

Ja si u shpërblyen 900 policë për 9 majin e Lagjes së Trimave të Kumanovës

lagja-trimave-1

Ministria e Brendshme vetëm pak ditë pas ngjarjeve të 9 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë kishte shpërblyer 900 pjesëtarë të policisë, duke përfshirë shumë njësite dhe inspektorë, shkruan Fokus. Mes të shpërblyerve kanë përfituar edhe pjesëtarë të policisë, që aspak nuk kanë qenë në Kumanovë në ditët kur ndodhi përleshja, transmeton INA. Sipas javores Fokus, dy …

Read More »