Tag Archives: ermalin

Xing me Ermalin/ Cila eshte fjala e piset qe perdor shpesh Luana Vjollca (09.06.2018)

Luana Vjolla ishte sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” nga ku ndryshe nga intervistyat e tjera ajo tregoi edhe për jetën private. Gjatë emisionit ajo iu përgjigj edhe pyetjes së velinës Kejvina Kthella siç është bërë traditë tashmë. Ajo tregoi se fjala e “pisët” që ajo përdor më shpesh është marmalatë. Kejvina Kthella: Cila është fjala e pisët që përdor më shpesh? Luana Vjollca: Po çështë kjo pyetje moj marmalatë? Kjo është fjala ime e pisët, marmalatë. The post Xing me Ermalin/ Cila eshte fjala e piset qe perdor shpesh Luana Vjollca (09.06.2018) appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Xing me Ermalin/ Luana flet per babain e ndjere: E kam njohur permes fotove (09.06.2018)

“Unë kam qenë 12 muajshe kur im atë ka ndërruar jetë. Por di të them një gjë që mamaja ime ka ditur ta kamufloj shumë mirë mosprezencën e tij në shtëpinë tonë. Babain nuk e kam njohur sepse kam qenë shumë e vogël, jam njohur me video dhe foto me të ”. Këto ishin fjalët e moderatores Luana Vjollca në “Xing me Ermalin” teksa foli për babain e saj të ndjerë dhe vështirësitë që ka kaluar familja e saj. Ndryshe nga herë të tjera në këtë intervistë moderatorja rrëfeu se ajo dhe motrat e saj e kanë ndjerë gjithmonë mungesën e figurës së babait në familje dhe se jeta pa të për ta ka qenë shumë e vështirë.Ermal Mamaqi: Dua të të pyes për një temë për të cilën dhe ti e ke të vështirë të flasësh. E vërteta është që ti je rritur me mamin dhe motrat sepse babi juaj ndërroi jetë në moshë të re. Sa e vështirë ka qenë për ty të rritesh pa figurën atërore. Luana Vjollca: Heshtje… Nuk isha përgatitur për të tilla pyetje në emision humori. Unë jam shumë fanatike për jetën private dhe kjo ndonjëherë ës..

Read More »

Xing me Ermalin/ Luana dhe Ermali ngrejne dyshime: Mund te ndodhin levizje te bujshme (09.06.2018)

Moderatorja Luana Vjollca ishte e ftuara e radhës sot në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Gjatë emisionit Ermal Mamaqi pyeti moderatoren nëse do të rikthehej sërish në “Top” pas kësaj interviste apo do të qëndronte në Tv Klan, por Luana i’u përgjigj pyetjes së tij me të njëjtën pyetje pyetje. “Çfarë nuk ndodh tha Mamaqi”, duke ngritur dyshime se të tjera lëvizje të bujshme mund të ndodhin. Ermal Mamaqi: Tani që erdhe në “Xing” mendon se do punosh më në Top? Luana Vjollca: Përpara se të vija unë këtu, erdhe ti në “Top” dhe u zhgarravite që të më merje. Mos vallë erdhe ti andej që të dukeshe një herë? Ermal Mamaqi: Çfarë nuk ndodh, mund të vini ju këtu, mund të vijmë dhe ne atje… Se po ndodhin shumë lëvizje këto kohë. Mund të ndodhin edhe lëvizje të tjera të bujshme. Mos na detyroni që të ndodhin këto lëvizje. The post Xing me Ermalin/ Luana dhe Ermali ngrejne dyshime: Mund te ndodhin levizje te bujshme (09.06.2018) appeared first on ABC24.AL.

Read More »