Tag Archives: gjithmone

A e keni vërejtur, Luana e bën gjithmonë këtë gjë në videoklipet e saj

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit. E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka publikuar projektin më të ri në bashkëpunim me Bujar Qamilin, i cili po pëlqehet mjaftë shumë. Por, fansat e saj kanë vërejtur një detaj interesant që ajo bën nëpër videoklipe. Shikoni vet pamjet më poshtë The post A e keni vërejtur, Luana e bën gjithmonë këtë gjë në videoklipet e saj appeared first on Lajmet e Fundit - FISHMEDIA.

Read More »

“Njëherë Miss, gjithmonë Miss”, Zaimina Vasjari: Jam e lumtur që kurorëzohem sërish pas 16 vitesh me këtë titull

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka kohë që nuk ka sjell për publikun ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e kërkuar në rrjetet sociale nga fansat e saj të shumtë. Përpara se të bëhej këngëtare, Vasjari ka qenë edhe modele. Ajo në vitin 2002 ishte kurorëzuar me titullin “Miss Shqipëria”. Tani 16 vite më vonë, ajo ende ndjen mall për atë kohë, kur si një vajzë në moshë të re, kishte arritur të kurorëzohet me një titull të tillë. Zaimina ka qenë e ftuar speciale së fundmi në eventin “Miss Shqipëria 2018”, ku i është ndarë një shpërblim i veçantë. Ajo është kurorëzuar me titullin “Një herë Miss, gjithë jetën Miss”. E gëzuar për këtë fakt, Zaimina vendosi të ndajë me fansat një shkrim të gjatë në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. “Kan kaluar 16 vite pas kurorezimit tim si Miss Shqiperia dhe mbreme perjetova emocione shume te bukura sepse me rikthyhen ne kujtime te cilat ndodhin nje here ne jete. E lumtur qe u kurorezova per te dyten h..

Read More »