Tag Archives: instagram

Vajza e futbollistit të famshëm: Jam aq e bukur sa nuk kam nevojë për rroba! – (Foto)

Vajza e futbollistit të famshëm: Jam aq e bukur sa nuk kam nevojë për rroba! - (Foto)

Bianca Gascoigne, e cila është vajza e futbollistit të famshëm Paul Gascoigne, është mburrur në rrjetin social Instagram me stajlingun e saj, transmeton Zeri.info. Në të vërtetë, në fotot e postuara në Instagram, bionden atraktive mund ta shihni pa asnjë rrobë në trup, sepse thotë se thelbi është që mos të teprohet me veshje. “Kur Mike më bën stilin e …

Read More »

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu[/caption] Këngëtarja Enca Haxhia ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit. E duke qenë se jemi mësuar ta shohim tek ekspozon në një masë të madhe pjesët e trupit ajo edhe na ka befasuar, shkruan lajmi.net Enca në një foto të publikuar në Instagram duket e thjeshtë dhe sportive me një marijuana në …

Read More »

Sa shumë është shëndoshur Xhensila pas martesës, çfarë ka ndodhur me të

Sa shumë është shëndoshur Xhensila pas martesës, çfarë ka ndodhur me të

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Ajo gjithashtu cilësohet edhe si ndër këngëtaret më të bukura. Pak ditë më parë ajo i dha fund beqarisë duke u martuar me humoristin e njohur shqiptar, Bes Kallakun. Pamja e saj në dasëm mahniti të gjithë, ishte një princesh e vërtetë. Ndërsa pas martesës siëduket Xhensila …

Read More »

Alice: Meshkujt e sotëm të dobët në çdo aspekt – (Foto)

Alice: Meshkujt e sotëm të dobët në çdo aspekt - (Foto)

Thotë se vjen nga vendi ku ka lindur edhe grofi i famshëm Drakula, pra nga Transilvania e Rumanisë. Bëhet fjalë për supermodelen Alice Peneaca, njërën nga femrat më të popullarizuara në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, transmeton Zeri.info. Është një adhuruese e madhe e kafshëve dhe një mbrojtëse e tyre. Hobi e ka kalërimin dhe aventurat në natyrë. Ajo për …

Read More »