Tag Archives: kengetarja

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe i kanë raportetg si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuretg Gahsi thotë se cdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator i njohur Labinot Gashi martohet e i jep fund beqarisë më 16 tetor por a do të këndojë Shkiurte Gashi në dasmën e tij kjo ishte dhe pyetja që moderator tjetër Maksim Gjokaj …

Read More »

Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë

Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë

Ylli i Pop-it, Shakira dhe legjenda e Barcelonës, spanjolli Pike, nuk janë më bashkë. Sipas mediave kolumbiane, që citojnë burime nga rrethi i afërt i këngëtares 40-vjeçare, edhe ato spanjolle, si Cotilleo.es e bëjnë fakt të kryer ndarjen. “Shakira nuk jeton më shtëpinë e përbashkët në Barcelonë”, – tha burimi për portalin e shoubizit spanjoll. Shakira është këngëtarja latine që …

Read More »

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu[/caption] Këngëtarja Enca Haxhia ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit. E duke qenë se jemi mësuar ta shohim tek ekspozon në një masë të madhe pjesët e trupit ajo edhe na ka befasuar, shkruan lajmi.net Enca në një foto të publikuar në Instagram duket e thjeshtë dhe sportive me një marijuana në …

Read More »

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo

E re në moshë, por tejet e talentuar, Kida di të befasojë vazhdimisht me stilin unik në veshje e në të kënduar, gjë që po i shpërblehet vazhdimisht. Madje, disa herë radhazi ishte emër i lakuar në medie pikërisht për stilin jo të ekzagjeruar, duke e bërë të jetë totalisht vetvetja. Por, si duket Kida ka filluar paksa t’a ndiejë …

Read More »

Publikohet një tjetër foto gjysmë e zhveshur e Norës në pushime (FOTO)

Publikohet një tjetër foto gjysmë e zhveshur e Norës në pushime (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi, ketë sezon verorë ka bërë bujë të madhe me fotografitë e rralla por mjaft joshëse që ka publikuar. Në rrjetet sociale ajo më shpesh publikon fotografi të vajzës së saj Rene, por ka edhe nga ato të cilat kurrsesi nuk lenë pa marrë vemendjen e mediave rozë në vendin tone, shkruan Zeri.Info. Ndër fotografitë ku Nora shfaqet …

Read More »

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)[/caption] Këngëtarja Shkurte Gashi ka pranuar publikisht se është në lidhje. Këtë ajo e ka bërë gjatë një paraqitje të saj në spektaklin Zhurma Show, e cila u shpërblye me çmimin “Best Folk”, për këngën “Do të mbijetojë”. Pasi mori çmimin Shkurta ka thënë se derisa vite me parë çmimet “ja ka …

Read More »

Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja

Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja

  Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja[/caption] Pas deklarates së Blerta Deliut për Adelina Ismailin, ja si i përgjigjet këngëtarja[/caption] Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu ka qenë e ftuara e radhës në emisionin ‘Mirage’. E në intervistën e dhënë, ajo ka folur edhe për këngëtarët shqiptarë dhe ka treguar se cilët prej tyre …

Read More »

Këngëtarja e famshme që bën ‘xhiro’ me djem shqiptar : ‘Kam shitur gjakun tim për të fituar para’

Këngëtarja e famshme që bën 'xhiro' me djem shqiptar : ‘Kam shitur gjakun tim për të fituar para’

I shohim gjithnjë përtej ekraneve yjet botërorë të veshur me shkëlqim por asnjëherë nuk e dimë se mbas asaj figure rrezëllitëse mund të fshihet një imazh luftarak. E tillë është edhe këngëtarja e famshme e cila ka rrëfyer një pjesë të trishtë nga jeta e saj për revistën e njohur ‘Cosmopolitan’. Nicole Scherzinger është këngëtarja 39-vjeçare që numëron shumë këngë …

Read More »