Tag Archives: lajme

Veliaj: Të merresh me sport, të bën kampion në jetë – Top Channel Albania – News – Lajme

Pasditeve, pas orarit të mësimit, të rinjtë dhe fëmijët e Njësisë 10 stërviten dhe luajnë në palestrën e rikonstruktuar nga Bashkia e Tiranës e gjimnazit “Qemal Stafa”. Pas tre shkollave të para që i janë bashkuar nismës për t’i mbajtur dyert hapur për banorët e zonës, “Qemal Stafa” është shkolla e katërt që i ka vënë hapësirat e saj sportive në shërbim të të rinjve që duan të merren me sport. The post Veliaj: Të merresh me sport, të bën kampion në jetë – Top Channel Albania – News – Lajme appeared first on ABC24.AL.

Read More »