Tag Archives: momentin

BDI nuk ka të drejtë morale të flas për “Monstrën”

BDI nuk ka të drejtë morale të flas për “Monstrën”

  Aleanca për Shqiptarët ka reaguar lidhur me keqpërdorimet politike që po bëhen me rastin “Monstra” pas rikthimit për rigjykim të procesit gjyqësor. Ja reagimi i plotë: Meqenë se ndodhemi në mes mes të fushatës elektorale të zgjedhjeve Lokale 2017, nuk e pamë të arsyeshme të mbajmë konferencë për shtyp duke qenë të kujdeshëm për ndjesinë e procesit si dhe …

Read More »

Çift shembull – Haxhiu dhe Heidi bashkë në darkë, bashkë në stërvitje (Foto)

Çift shembull – Haxhiu dhe Heidi bashkë në darkë, bashkë në stërvitje (Foto)

Momentalisht në skenën shqiptare një nga çiftet shembull jetojnë në diasporë. Bëhet fjalë për Haxhi Krasniqin dhe Heidi Lushtakun. Dyshja ka kohë që janë në një lidhje dhe ata po shijojnë maksimalisht momentet në krah të njëri-tjetrit. Ish-konkurrentja në Dancing with the Stars shfaqet gjithmonë në krah të boksierit, jo vetëm në drekat e darkat e tyre. Megjithatë, ata janë …

Read More »

Sulmohet fizikisht kryetari i Shuto Orizares, Elvis Bajram(FOTO)

Në Shuto Orizare është sulmuar fizikisht këtë pasdite Elvis Bajram, kryetar i Komunës dhe kandidat i koalicionit të VMRO-DPMNE-së. Për momentin Bajrami po mbahet në spitalin shtetëror “8 Shtatori”. Sipas diagnozës së parë konstatohet se ai ka lëndime në kokë. Drejtori informoi se Bajram është jashtë rrezikut për jetë. Mjekim ka marrë në dorë ku ka qepje me 6 penj. …

Read More »

Pamje të rënda nga aksidenti tragjik, si u përplasën për vdekje dy vëllezërit në Devoll

Pamje të rënda nga aksidenti tragjik, si u përplasën për vdekje dy vëllezërit në Devoll

Dy vëllezër, njëri 17 vjeç dhe tjetri 23-vjeç, kanë humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur mesditën e së enjtes në një aksident të ndodhur në Devoll. Viktimat janë Billi dhe Simon Telo, të cilët po udhëtonin me një motor në momentin kur u përplasën me një automjet tip “Benz” në aksin rrugor Korçë-Kapshticë. Aksidenti është regjistruar në afërsi …

Read More »

E zuri shokun duke bërë seks me nënën e tij, ky është reagimi

E zuri shokun duke bërë seks me nënën e tij, ky është reagimi

Vitaly është një prej personave më të famshëm në Youtube. Videot e tij marrin miliona klikime dhe ai praktikisht jeton vetëm prej kësaj pune. Nëse ju kujtohet edhe kampionati botëror 2014, finalja në mes të Gjermanisë dhe Argjentinës, atëherë më siguri e kujtoni personin që hyri në fushë. Është pikërisht Vitaly. Sidoqoftë ai gjithmonë ju bën kurthe shokëve dhe të …

Read More »

Nusja e emocionuar me befasinë që ia bëri shoqëruesja (Video)

Nusja e emocionuar me befasinë që ia bëri shoqëruesja (Video)

Nocole Tafoya nga Miçigani i Shteteve të Bashkuara, ka mbetur e befasuar kur shoqëruesja e saj Mandii, ia ka sjellë dy lama. Derisa po bëhej gati të realizonte fotografitë e martesës së bashku me bashkëshortin e ardhshëm, pas krahëve i ishin sjellë kafshët e saj të preferuara, transmeton Telegrafi. “Është e fiksuar pas lamave, prej çantave deri te lapsat dhe …

Read More »

Momenti kur Ramush Haradinaj u drejtohet në serbisht qytetarëve serbë! (VIDEO)

Momenti kur Ramush Haradinaj u drejtohet në serbisht qytetarëve serbë! (VIDEO)

Me 62 vota u votua Qeveria e udhëhequr nga Ramush Haradinaj. Nga të pranishmit nuk kishte asnjë votë kundër e një abstenim nga Zafir Berisha. Në votim nuk kanë marrë pjesë deputetet e LDK, Alternativës dhe Vetëvendosjes që e kanë lëshuar sallën e Kuvendit. I nominuari i koalicionit PAN për kryeministër të Kosovës Ramush Haradinaj, në seancën për votbesimin ndaj …

Read More »