Tag Archives: pikerisht

Argjentina në drithërima

Argjentina në drithërima

Messi rrezikon të mbetet jashtë botërorit, gjithcka vendoset mes natës së të martës dhe të mërkurës me orën europiane. Në lartësinë e 2800 metrave, Argjentina, e Sampaolit do të kërkojë ujin në shkrëtëtirë, fitoren aq shumë të dëshiruar ndaj Ekuadorit që do t’i siguronte kalimin  në fazën play off përballë Zelandës së Re. Nëse etapa e ndeshjeve kualifikuse për Botërorin …

Read More »

Këto foto lakuriqe, janë realizuar dy javë para vdekjes së Marilyn Monroe – (Foto)

Këto foto lakuriqe, janë realizuar dy javë para vdekjes së Marilyn Monroe - (Foto)

Gruaja e cila ka qenë simbol i bukurisë dhe pamjes seksi, Marilyn Monroe, edhe më tutje konsiderohet si njëra nga femrat më joshëse në botë, pamja magjepsëse e së cilës, vështirë të arrihet nga ndonjë femër tjetër, transmeton Zeri.info. Dhe kohë pas kohe, në publik dalin gjëra të saj personale të cilat shiten nëpër ankande të ndryshme publike, ndërsa këtë …

Read More »

Ahmeti në Strugë: Askujt nuk i punoj pas shpine!

Ahmeti në Strugë: Askujt nuk i punoj pas shpine!

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka zgjedhur pikërisht Ladorishtën e Strugës që t’u përgjigjet akuzave të kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Sela në adresë të partisë për shkak të kandidaturës së Ramiz Merko për postin e kryetarit të Strugës. Ziadinit, ka thënë Ahmeti, ia kam bërë me dije që para zgjedhjeve se këtu do t’i matim forcat: “Më …

Read More »

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo

E re në moshë, por tejet e talentuar, Kida di të befasojë vazhdimisht me stilin unik në veshje e në të kënduar, gjë që po i shpërblehet vazhdimisht. Madje, disa herë radhazi ishte emër i lakuar në medie pikërisht për stilin jo të ekzagjeruar, duke e bërë të jetë totalisht vetvetja. Por, si duket Kida ka filluar paksa t’a ndiejë …

Read More »

“Blick” me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin

"Blick" me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin

“Blick” me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin[/caption] “Blick” me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin[/caption] “Blick” me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin[/caption] Nuk është hera e parë që Shqipëria ju bën oferta lojtarëve të Baselit. Jo, Shqipërisë nuk është për t’ia patur zilinë …

Read More »

E pëmend vazhdimisht, por tani keni rastin të njiheni me nënën e Leonorës

E pëmend vazhdimisht, por tani keni rastin të njiheni me nënën e Leonorës

Bija e saj është ndër këngëtaret më të përfolura në estradë, për një sukses të arritur pa skandale. Por pas atij suksesi, natyrisht se qëndroi një mbështetës i fortë, e ajo ishte pikërisht nëna e saj, një menaxhere shembull për Leonorën. U përmend shpesh në media, por vetëm si nëna e këngëtares, duke mos u zbuluar edhe disa detaje, të …

Read More »

Ramosi për Piquen: Shpresoj të jetë mbush me mend

Ramosi për Piquen: Shpresoj të jetë mbush me mend

Komplikimi me Kataloninë nuk ka mundur të vij në një moment më të vështir për reprezentacionin e Spanjës, pikërisht grumbullimit për ndeshjet eliminatore. Nga tifozët spanjoll në stërvitjen e stuhisë së kuqe.  qëndron aty se në mënyrë direkte i involvuar në ‘revolucion’ për pavarësi të Katalonisë është edhe Gerrard Pique. Ai doli haptazi dhe votoi për ndarje të krahinës, ndërsa …

Read More »

Gra keni kujdes! Këto gjëra i fshehin meshkujt nga ju

Gra keni kujdes! Këto gjëra i fshehin meshkujt nga ju

Ashtu siç edhe femrat që i fshehin disa sekrete të vogla, ekzistojnë po ashtu edhe disa gjëra që meshkujt i fshehin nga femrat.Ata nuk janë aq të talentuar në të shprehur dhe pikërisht për këtë ata nuk kanë dëshirë t’i diskutojnë disa çështje të ndjeshme. Ja disa nga gjërat më të zakonshme që meshkujt i fshehin nga gratë. 1. Kanë …

Read More »

Spanjës e Italisë u dëmtohen edhe nga 2 lojtarë para Shqipërisë

  Pas dëmtimit të Alvaro Morata, Spanja ka humbur edhe mbrojtësin e djathtë titullar Dani Carvajal, por edhe mesfushorin Andres Iniesta me shumë mundësi. Futbollisti i Realit të Madridit vuan nga një virus që i ka shkaktuar probleme me zemrën, më saktë një infeksion. Atij nuk i rekomandohen sforcime fizike, ndaj lojtarit do t’i duhet të qëndrojë për disa javë …

Read More »

E zuri shokun duke bërë seks me nënën e tij, ky është reagimi

E zuri shokun duke bërë seks me nënën e tij, ky është reagimi

Vitaly është një prej personave më të famshëm në Youtube. Videot e tij marrin miliona klikime dhe ai praktikisht jeton vetëm prej kësaj pune. Nëse ju kujtohet edhe kampionati botëror 2014, finalja në mes të Gjermanisë dhe Argjentinës, atëherë më siguri e kujtoni personin që hyri në fushë. Është pikërisht Vitaly. Sidoqoftë ai gjithmonë ju bën kurthe shokëve dhe të …

Read More »